Про обрання старости села Івановичі

Дата: 01.03.2021 11:22

Відповідно до частини 1 статті 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування» староста округу затверджується селищною радою на строк її повноважень за пропозицією селищного голови.

Пулинським селищним головою неодноразово вносилися пропозиції кандидатур на посаду старости Івановицького старостинського округу. Разом з тим, станом на даний час кандидатуру старости даного округу не затверджено.

Таким чином, дане болюче для жителів старостинського округу питання залишається не вирішеним.

Жителі протягом 3 місяців не можуть отримати необхідні їм послуги у селі, тому змушені їхати у смт Пулини.

З метою з’ясування думки жителів щодо можливих кандидатур на посаду старости, Пулинським селищним головою у лютому здійснено 3 виїзди до с. Івановичі, під час яких проведено прийом громадян. Жителями села запропоновано декілька кандидатур на посаду старости. Більшістю зазначено про необхідність внесення селищним головою кандидатури Людмили Йосипівни Черниш депутатам Пулинської селищної ради для затвердження.

За викладених обставин, враховуючи думку жителів с. Івановичі, з метою недопущення подальшої відсутності старости в одному з найбільших округів, забезпечення прав 984 жителів на отримання послуг у селі, на сесії 04.03.2021 Пулинським селищним головою буде запропоновано вказану кандидатуру депутатам ради для затвердження.

Пулинська селищна рада