26 лютого – День кримського спротиву російській окупації

Дата: 26.02.2021 14:37

Місяць, який залишився в серці кожного... Дні, які назавжди залишаться в історії України.

У цей день в 2014 році перед будівлею Верховної Ради Криму відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, у тому числі з партії «Русское единство».

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Бібліотека Пулинської селищної ради спільно з музеєм «Пулинські барви» до цих подій в Україні провели тематичний захід «26 лютого День кримського спротиву».

Присутнім розповіли про історію Криму, про події 2014 року, продемонстрували фільм «Ціна анексії – життя» та ознайомили з тематичною викладкою літератури «Крим - це Україна».