«У ріднім слові – цілий світ»

Дата: 19.02.2021 14:35

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови.

Учені довели, що вік нашої рідної української мови – 7 тисяч років. Народ плекав рідну мову в піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула.

– Для нас рідна мова – це не тільки неоціненна спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь, – говорить завідувачка Пулинської селищної бібліотеки Людмила Пашківська. – Це наша гордість, бо, все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури. Для усіх охочий та тих, хто прагне удосконалювати свої знання з рідної мови, бібліотека презентує книжкову виставку-ілюстрацію «У ріднім слові – цілий світ».