«Алкоголь вбиває – бережіть себе»

Дата: 16.02.2021 11:28

Відомо багато випадків вчинення правопорушень саме під впливом алкоголю. Зважаючи на це з підобліковими Центру пробації проводяться відповідні заходи, під час яких роз’яснюється про шкідливість вживання алкоголю, про його руйнівний вплив на органи та організм людини в цілому.

15 лютого фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Пулинської селищної ради Аліною Грибан проведено індивідуально-профілактичну бесіду на тему: «Алкоголь вбиває – бережіть себе!».

Наприкінці спілкування суб’єкти пробації погодилися з висновком, що алкоголь – це зло ніяк не менше ніж наркотики, будь-яка доза алкоголю негативно впливає на організм навіть при разовому вживання, а не тільки при хронічному алкоголізмі.

«Сподіваємося, що отримана інформація спонукатиме колишніх засуджених до ведення здорового способу життя без шкідливих звичок, без вживання алкоголю», - зазначають працівники Центру надання соціальних послуг селищної ради.