З підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації працював представник бюро правової допомоги

Дата: 12.02.2021 09:45

На початку лютого представник Пулинського бюро правової допомоги Олексій Невмержицький провів індивідуальні зустрічі з суб’єктами пробації, які перебувають на обліку Пулинського районного сектору філії Центру пробації у Житомирській області.

Представник системи БВПД говорив із суб’єктами пробації про негативні наслідки злочинного оточення у контексті законодавства. Таким чином співробітники пробації та бюро правової допомоги разом працюють над усуненням виявлених криміногенних потреб засуджених та вчать їх протистояти впливу асоціального оточення.

Крім того, співробітник бюро правової допомоги надав індивідуальні консультації суб’єктам пробації.

Пулинський районний сектор філії Центру пробації у Житомирській області