У Пулинах відкрили ЦНАП

Дата: 03.02.2021 14:44
Кількість переглядів: 1954

Центр надання адміністративних послуг – це сучасний відкритий простір з усіма зручностями для відвідувачів. 3 лютого відбулося відкриття ЦНАПу Пулинської селищної ради.

Перед присутніми виступив селищний голова Олександр Гаврилюк, який зазначив, що для громади це важлива подія, яка втілена за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» (закуплено меблі та оргтехніку). Ремонтні роботи проводились селищною радою. Олександр Станіславович також наголосив, що багато роботи зроблено руками самих працівників ради.

Центр надання адміністративних послуг розпочне приймання громадян через кілька днів. Тут передбачено 9 робочих місць для працівників, комфортні умови для відвідувачів: зручні диванчики для очікування, спеціально відведені місця для дітей.

Начальник відділу організації надання адміністративних послуг Олександр Іщенко зауважив, що завдяки експертам Програми «U-LEAD з Європою» адміністратори пройшли навчання та будуть надавати мешканцям якісні послуги, основні з яких:

- реєстрація/зняття з реєстрації мешканців;

- земельні послуги;

- реєстрація нерухомості;

- адміністративні послуги соціального характеру;

- паспортні послуги та інші.

Олександр Іщенко висловив надію, що працівники ЦНАП прикладуть максимум зусиль, щоб люди вчасно отримували якісні послуги.