Нові здобутки вихованців школи мистецтв

Дата: 27.01.2021 09:30

Учні школи мистецтв селищної ради продовжують радувати своїми успіхами. Вони беруть участь у різноманітних конкурсах і отримують призові місця.

26 січня відбулося нагородження переможців Всеукраїнського вокального конкурсу «Світ дитинства» в рамках мистецького проєкту «Ранкові роси». Ними стали: Божена Бернацька, Софія Лонська, Ангеліна Войтюк, які отримали Дипломи.

Викладач школи мистецтв Яна Сомплавська розповідає: «На конкурс було подано 280 відео, оцінювання проводилось за 10 бальною шкалою. Наші вихованці отримали максимальну суму балів – 30 і стали лауреатами ІІ ступеню. Їм також подаровані іграшки, як символ дитинства».

За вагомий особистий внесок у розвиток музичної культури України від Всеукраїнського об’єднання «Мистецький вектор» (м. Рівне), Мистецького поєкту «Ранкові роси» (м. Миколаїв) Яна Сомплавська отримала  Грамоту.

Нагородження переможців, вихованців школи мистецтв, провела начальник відділу гуманітарного селищної ради Олена Гузюк.

Від селищного голови Олександра Гаврилюка дітям вручено солодощі.