Визначено переможців конкурсу «Кращий читач року»

Дата: 25.01.2021 15:32

У бібліотеці Пулинської селищної ради вже стало доброю традицією щорічно визначати переможця конкурсу «Кращий читач року». За підсумками 2020 року переможцями стали Артур Яковенко (учень 8 класу) та Ірина Коломієць.Фото без опису

Дуже приємно відмітити, що діти із задоволенням відвідують бібліотеку. І це ще раз доводить, що хоч книзі нелегко конкурувати з комп’ютером, та все ж таки вона має прихильність молодого покоління. Як виявляється, юні читайлики – справжні гурмани. Адже книги, які вони прочитали, представляють різножанрову літературу: класичні й сучасні твори української та світової літератури, пригоди, фантастику, галузеву літературу.

Вітаємо переможців! Бажаємо завжди любити книги. Вони неодмінно допоможуть у подальшому житті.

Працівники книгозбірні дякують всім, хто користується, співпрацює та допомагає нашій бібліотеці. І бажають всім міцного здоров"я, успіхів у всьому та багато нових здобутків.

Ольга Буланова, бібліотекар