Запрошується молодь до анонімного опитування

Дата: 22.01.2021 11:44

З метою вивчення та оцінки потреб і запитів, а також визначення пріоритетних напрямків розвитку молодіжної політики області, Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації спільно з ГО «Інститут Креативних Інновацій» запрошують молодь долучитися до опитування. Воно відбувається в рамках Адвокаційної кампанії ГО «Інститут Креативних Інновацій», що проводиться спільно Національною молодіжною радою України в рамках проєкт «Зміцнення молодіжного громадянського суспільства та культури пам’яті» у співпраці з DBJR, BDKJ ТУСК «Обнова» та за фінансової підтримки МЗС Німеччини.

Опитування є анонімним, анкета міститься за посиланням: https://ngo.zt.ua/mnp2.

Результати опитування будуть опубліковані на сайті ГО «Інститут Креативних Інновацій» та сформовано рекомендації  для департаменту культури, молоді та спорту ОДА  щодо включення результатів в процес формування молодіжної політики області.