Із засідання виконкому

Дата: 21.01.2021 15:00

21 січня відбулося засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради, яке вів селищний голова Олександр Гаврилюк. На засіданні розглянуто низку важливих питань, а саме:

- про проєкти цільових комплексних програм;

організацію цивільного захисту на території селищної ради;

основні заходи цивільного захисту на території селищної ради на 2021 рік;

створення евакуаційної комісії та затвердження Положення про евакуаційну комісію;

стан осіннього призову громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України на території селищної ради в  2020 році;

- роботу зі зверненнями громадян за 2020 рік;

внесення змін до складу комісії з житлових питань;

взяття на квартирний облік дитини-сироти;

внесення змін до складу комісії виконавчого комітету селищної ради з питань захисту прав дитини;

затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт, громадських робіт на 2021 рік;

затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ організації надання адміністративних послуг Пулинської селищної ради Житомирської області та відділені робочі місця;

створення комісії із обстеження аварійних дерев;

затвердження планового скоригованого тарифу з централізованого опалення;

затвердження графіка збирання та вивезення твердих побутових відходів у смт Пулини;

- про безоплатне прийняття АУ Трудовий архів Пулинської селищної ради документів від ліквідованих сільських рад.

Також розглянуто заяви громадян.

З інформацією виступили: секретар ради Людмила Метельська, заступник селищного голови Сергій Мурзаков, начальник відділу загальної та організаційної роботи Олена Лонська, начальник служби у справах дітей Марина Остапчук, керуючий справами виконкому Микола Захарчук, інспектор з військового обліку Олександр Талько, начальник ЦНАП Олександр Іщенко, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Іван Кайданюк й інші.

По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення. Що стосується тарифів на комунальні послуги (вивезення сміття), то упродовж кількох років вони залишаються незмінними.