Пропагували здоровий спосіб життя

Дата: 19.01.2021 15:58

18-19 січня фахівцем з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Пулинської селищної ради Аліною Грибан спільно з працівниками районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області з суб’єктами пробації, в тому числі з неповнолітніми, проведено інформаційну годину на тему: «Ми обираємо здоровий спосіб життя».

Метою заходу є пропагування здорового способу життя.

Присутні отримали інформацію про вплив шкідливих звичок на організм людини. Визначено основні складові здорового способу життя. Наголошено про те, що основа здоровому способу життя – це правильне харчування, фізична активність, відсутність шкідливих звичок.

Також усім суб’єктам пробації, в тому числі неповнолітнім, надано індивідуальні консультації.

На завершення заходу Аліна Грибан порекомендувала всім присутнім дбайливо ставитися до свого здоровя та усвідомлювати його цінність. Тому що здоровя – це в першу чергу спосіб життя людини. Це той стиль, який людина вибирає для себе.

Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради