Мистецька родина Бернацьких

Дата: 11.01.2021 10:49

У грудні в Кам'янець-Подільську проходив «Шостий відкритий фестиваль мистецьких родин «Родослав – 2020» (дистанційно). Метою фестивалю є пошук та залучення до участі мистецьких родин, до складу яких входять представники різних поколінь.

У фестивалі взяв участь директор школи мистецтв Пулинської селищної ради Василь Бернацький разом з доньками Боженою та Зоряною. Вони виконали два твори: вокальний та інструментальний.

Усі бажаючі могли дивитись виступи творчих родин на сторінці Кам'янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв у «facebook».

«Було приємно насолодитись виступами інших творчих родин, - зазначає Василь Бернацький. - Всі учасники фестивалю отримали Диплом учасника».

Хочеться зазначити, що на музичному обрії Пулинської громади засвічується нова мистецька зірочка родини Бернацьких. Тож бажаємо активному татусеві та його донечкам невичерпного натхнення і нових творчих успіхів.