Голова обласної ради розкритикував якість реставрації музею Л. Українки

Дата: 11.01.2021 10:39

Цього року в Україні на державному рівні святкуватимуть 150-річчя з дня народження геніальної поетеси і перекладачки Лесі Українки.  Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко перевірив хід реставраційних робіт у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки на її малій батьківщині, у Новоград-Волинському.

За інформацією вебсайту облради, разом з народними депутатами Арсенієм Пушкаренком, Максимом Пашковським і Максимом Перебійносом Володимир Федоренко побував у музеї. До 30 січня там мають завершитися реставраційні роботи та створення експозиції до 150-річчя геніальної поетеси.

Голова обласної ради вказав на незадовільний стан проведених робіт, на які було виділено 1,8 млн грн з бюджету.

Володимир Федоренко заявив, що бере ситуацію з реставрацією музею під особистий контроль. «Висновки та кадрові рішення будуть зроблені уже найближчим часом», - пообіцяв він.

«У терміновому порядку вже сформована робоча група з метою вивчення ситуації, що склалася із підготовкою до відзначення 150-річчя з Дня народження Лесі Українки», - зазначив голова облради.