Музичні успіхи Софії Дюбченко

Дата: 29.12.2020 10:03

Хоч карантинні обмеження і продовжуються, але школа мистецтв Пулинської селищної ради бере активну участь в Міжнародних та Всеукраїнських  дистанційних конкурсах, завойовує призові місця, прославляє нашу громаду на теренах держави та за її межами.

Директор школи мистецтв Василь Бернацький розповідає, що вихованка музичного відділу Софія Дюбченко опановує мистецтво гри на фортепіано другий рік. Софії 9 років. Викладач Оксана Миколаївна Адамович підготувала свою ученицю до участі у  V міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Soloviov ART».

За підсумками конкурсу Софія зайняла  II місце. Вітаємо викладача та її талановиту ученицю.

До речі, всі зауваження журі були у відкритому доступі. І можна було ознайомитись із зауваженнями. Це говорить про те, що участь в дистанційних конкурсах вимагає серйозної підготовки, такої як і для очних конкурсів.