Своє вміння демонструвала школа мистецтв

Дата: 24.12.2020 08:53

У ці грудневі дні, коли до Нового року залишається небагато часу, усі починають готуватися до свята. Учні та викладачі школи мистецтв селищної ради підготували невеличкий концерт. І хоча цьогоріч вони не можуть порадувати нас виступами на великій сцені, отримати шквал оплесків глядачів, онлайн-концерт відбувся у стінах рідної школи.

У виконанні учнів прозвучали сучасні ритми, народна та зарубіжна музика, пісні про Новий рік. Хвилини приємних емоцій подарували своїми виступами юні солісти та музиканти: Даша Рибчинська, Ангеліна і Назар Войтюки, Андрій Корнійчук, Божена Бернацька, Вікторія Черниш, сестрички Поліна і Мар»яна Яременки, Саша Кучерук, Ульяна Яременко, Еріка Яковенко, Даша Дюбченко, Дмитро Костриця, Максим Ветраченко, Богдана Бойко, Олександра Лубчук.

Софія Лонська, Софія Дюбченко та Артур Яковенко майстерно виконали такі відомі твори як «Лунна соната» Моцарта, «Щедрик» в обробці М. Леотовича, «Полонез» М. Огінського.

Вихованців та викладачів привітав директор школи мистецтв Василь Бернацький.

Дітям вручили солодкі подарунки.