Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.12.2020 15:36

23 грудня під головуванням селищного голови Олександра Гаврилюка проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету селищної ради. На порядок денний виносилось 5 питаньФото без опису

- щодо неналежного виконання батьківських обов’язків матір’ю по відношенню до двох дітей;

- затвердження висновку про встановлення годин та днів спілкування батька з донькою;

- розгляд заяв;

- затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Питання детально вивчено працівниками служби у справах дітей селищної ради, обговорено присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання одностайно прийнято рішення по кожному з питань та затверджено індивідуальні плани на 11 дітей.