За Програмою «U-LEAD З Європою»

Дата: 22.12.2020 17:07

За Програмою Європейського Союзу «U-LEAD З Європою» для персоналу ЦНАП (Центру надання адміністративних послуг) та працівників органів місцевого самоврядування 20-21 грудня в приміщенні Пулинської селищної ради відбувся семінар-треніг, який проводив тренер Програми Анатолій Ковтонюк.

На семінарі йшлося про роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізації власних та делегованих повноважень у сфері надання адмінпослуг та порядку їх надання.

У ході навчання учасники отримали теоретичні й практичні знання, які будуть використані ними в подальшій роботі.

«Ці знання є важливими в процесі трансформації центрів надання адміністративних послуг при передачі повноважень від райдержадміністрацій до органів місцевого самоврядування», - зазначив начальник відділу організації надання адміністративних послуг селищної ради Олександр Іщенко.