В художньому музеї відкрито виставку дитячих робіт

Дата: 18.12.2020 20:03

18 грудня в Пулинському художньому музеї відбулося відкриття виставки творчого доробку вихованців школи мистецтв селищної ради під назвою «Свято наближається» та нагородження переможців.

На виставці представлені творчі графічні та живописні роботи вихованців школи мистецтв, виконані різноманітними матеріалами.

Аби привітати учнів та їх наставників, на захід завітав селищний голова Олександр Гаврилюк. За активну участь у мистецькому житті школи, вагомі досягнення в конкурсах, підтримки творчого іміджу нашої громади вручив Подяки вихованцям художнього відділу: Тетяні Грибан, Анастасії Грибан, Анастасії Туровець, Мар’яні Яременко, Валерії Рижук, Софії Косенко, Поліні Яременко.

Про творчі здобутки учнів розповів викладач художнього відділу Леонід Фесенко, якого відзначено Грамотою та Подякою.

З нагоди свята Миколая Чудотворця дітям вручено солодощі. Директор школи мистецтв Василь Бернацький висловлює вдячність подружжю Марії та Станіслава Карпінських за новорічні подарунки.

Виставка триватиме до 30 січня 2021 року.