Подарунки до свят!

Дата: 18.12.2020 12:52

За традицією, у ніч перед днем Святого Миколая, діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване Святим Миколаєм і вчаться у нього бути милосердними.

Пулинською селищною радою закуплено 200 новорічних подарунків дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та дітям учасників АТО/ООС, що мешкають на території громади. Усі ці подарунки будуть вручені своїм адресатам напередодні свят.

Селищна рада, зокрема служба у справах дітей намагаються прикладати максимум зусиль, аби кожна дитина відчула теплоту, турботу та відчуття передсвяткового дива!

З Днем Святого Миколая! Хай здійсняться найзаповітніші дитячі мрії, нехай принесуть у кожну родину щиру втіху і любов.