Увага! Відвідайте онлайн конференцію

Дата: 17.12.2020 09:12

«Змінимо майбутнє - тільки разом! Партнерство державних органів, бізнесу та громадянського суспільства - запорука досягнення Цілей сталого розвитку».Фото без опису

Якщо вам не байдуже яким буде майбутнє нашої планети і України, якщо вам цікаво і ви готові долучитися до спільної роботи задля позитивних змін, запрошуємо доєднатися до онлайн конференції «Змінимо майбутнє - тільки разом ! Партнерство державних органів, бізнесу та громадянського суспільства - запорука досягнення Цілей сталого розвитку». Ми зможемо спільно обговорити що таке цілі сталого розвитку та як вони працюють на практиці? Як ними керуватись при стратегічному плануванні та в проектному менеджменті? Чому важливо консолідувати зусилля та діяти спільно у партнерському трикутнику влада-бізнес-громада?

Онлайн захід відбудеться 18 грудня 2020 року з 15.00 до 16.30

Реєстрація за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1VjQaQD9bIYKnHra1QQoKwtMCA9YuTHSeUIA-i6WEM24/edit

Спікери:

Тетяна Забродіна - співзасновниця ГО "Агенція креативного розвитку", сертифікована тренерка проекту «Онлайн освіта для сталого розвитку» для цільової аудиторії представників громадських організацій та об’єднань, м. Новоград-Волинський;

Микола Костриця – директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради, сертифікований тренер проекту «Онлайн освіта для сталого розвитку» для цільової аудиторії державні службовці та посадові особи ОМС, м. Житомир;

Валерій Кокоть– виконавчий директор Impact Investment &FairTrade, консультант ПРООН, сертифікований тренер проекту «Онлайн освіта для сталого розвитку» для цільової аудиторії малого та середнього бізнесу, м. Київ.

Для кого буде корисним відвідати захід: представникам територіальних громад, громадським лідерам та активістам, представникам малого та середнього бізнесу, державним службовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування.

Захід проводиться у межах впровадження проекту «Онлайн освіта для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH).

*Сталий розвиток – це розвиток, який задовольняє потреби нинішнього покоління без шкоди для можливості майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби.

#UNDP #SDG #Онлайн_освіта_для_сталого_розвитку #ПРООН #ЦСР

Радо відповім на всі Ваші запитання,

за тел.: 0503392586

E-mail:Oksana.kraplych@undp.org

ПРОГРАМА ОНЛАЙН ЗАХОДУ

18 грудня 2020 року                  Місце проведення: онлайн

Мета:сприяти сталому розвитку Житомирської області шляхом  ознайомлення  представників влади, бізнесу та громадянського суспільства з цілями сталого розвитку

Завдання:

1. Сприяти мисленню представників влади, бізнесу та громади категоріями сталого розвитку
  2. Сприяти усвідомленню причинно-наслідкових зв’язків між економічною, екологічною та соціальною складовими суспільного життя.
  3. Напрацювати механізм започаткувати спільну роботу з метою досягнення Цілей сталого розвитку

Вітальні слова від організаторів заходу

Катерина Приходько - МенеджеркаПроєкту ПРООН та GIZ "Онлайн освіта для сталого розвитку

Оксана Крапличрегіональний координаторПРООН по досягненню цілей сталого розвитку вЖитомирській  області

Онлайн курс «Як діяти далі: Громаді про сталий розвиток»

Тетяна Забродіна - співзасновниця ГО "Агенція креативного розвитку"

15:35 - 16:00

Онлайн курс «Як діяти далі: Державним службовцям про сталий розвиток». «Навіщо місту стратегія?»

Микола Кострицядиректор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради

16:00- 16:25

Онлайн курс «Як діяти далі: бізнесу про сталий розвиток»

Валерій Кокоть – виконавчий директор Impact Investment &FairTrade, консультант ПРООН