Повідомлення про скликання 2 позачергової сесії селищної ради

Дата: 14.12.2020 10:38

Відповідно до розпорядження селищного голови від 07.12.2020 року №116/04-01 скликається 2 позачергова сесія селищної ради 8 скликання  17 грудня 2020 року о 10-00 год. в адміністративному приміщенні за адресою: вул. Шевченка, 104, смт. Пулини

На розгляд сесії виносяться  такі питання:

1. Про затвердження Регламенту роботи селищної ради 8-го скликання.

2. Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчогокомітетуПулинськоїселищної ради.

3. Про затвердження старости Івановицького старостинського округу Пулинської селищної ради.

4. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг Пулинської селищної ради.

5. Про надання дозволу на оренду  приміщень, що перебувають у комунальній власності селищної ради.

6. Про передачу майна.

7. Про внесення змін до селищного бюджету Пулинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

8. Про затвердження проєктно-кошторисної документації.

9. Земельні питання.

10. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Пулинської селищної ради.