Продовжено прийом документів для участі у конкурсі в сфері національно-патріотичного виховання

Дата: 11.12.2020 11:25

Департамент культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації повідомляє, що прийом документів на конкурс програм (проєктів, заходів) національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2021 році продовжено до 25 грудня 2020 року.

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з 10:00 год. до 16:00 год. у друкованому варіанті з понеділка по п’ятницю до 25 грудня (включно) за адресою: м.Житомир, вул.Мала Бердичівська, 25, каб. 59 (4 поверх), тел. (0412) 47-22-00, електронна пошта: zhtdsms2@ukr.net.

Перелік пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися проєкти національно-патріотичного виховання, що подаються для участі у Конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету у 2021 році:

– формування національно-культурної ідентичності та національно- патріотичного світогляду;

– формування громадянської свідомості, активної державницької позиції та почуття власної гідності серед молоді;

– збереження та популяризація національної духовно-культурної спадщини;

– військово-патріотичне виховання.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись ТУТ.

FacebookTwitterShare