Приємно, коли навколо чисто

Дата: 10.12.2020 15:08

Підтримка чистоти і порядку – запорука здоров’я людей та краси населених пунктів

З метою забезпечення чистоти і порядку в громаді працівник з благоустрою відділу містобудування, архітектури та ЖКГ селищної ради Валентина Кардаш 9 грудня побувала у Ялинівському та Очеретянському старостинських округах, де перевірила благоустрій прилеглих територій торгових точок.

З власниками об’єктів проведена відповідна робота. Зі слів В. Кардаш, усі вони відповідально ставляться до утримання у належному стані прилеглих територій. Але найкращий благоустрій та санітарний стан у ПП Буркеня (с. Ясна Поляна). У них не тільки порядок біля магазину, але і неподалік нього. Крім їхньої території, підприємці підтримують порядок і на зупинці громадського транспорту.

«Стараємося підтримувати порядок. Приємно, коли навколо чисто», - зазначає Зоя Буркеня.