Відвідали сім’ї зі складними життєвими обставинами

Дата: 09.12.2020 16:40

9 грудня працівниками служби у справах дітей Пулинської селищної ради спільно з фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг селищної ради» проведено профілактичний захід (рейд) за маршрутом: с. Пулино-Гута – с. Ясна Поляна – с. Ялинівка – с. Стара Олександрівка – с.Буряківка.

У ході рейду обстежено умови проживання 8 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Під час відвідування даних сімей із родинами проводилися роз’яснювальні бесіди щодо попередження ситуацій, які несуть загрозу життю та здоров’ю дітей. Проведено бесіди з питань відповідального батьківства.

Крім цього, проведено роз’яснювальну роботу з батьками та дітьми стосовно дотримання правил пожежної безпеки в побуті у зимовий період, заборони залишати дітей без нагляду; розповсюджено пам’ятки шодо пожежної безпеки «Збережемо житло від пожеж».