Гарні новини про творчу молодь Центру дитячої та юнацької творчості

Дата: 03.12.2020 12:19

Радію успіхам наших дітей та їхнім наставникам. Завжди приємно отримувати гарні новини про творчу молодь Пулинщини.

30 листопада в КЗПО «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради проходила виставка-конкурс «Паперовий світ». В заході участь взяли 29 делегацій із Житомирської області. Конкурс проходив у 4 номінаціях: «Витинанки» («Дерево життя»), «Оригамі» (кусудами), «Паперопластика» (квілінг), «Папє-маше» (просторова композиція). Члени журі оцінили наші роботи і ми маємо такі здобутки: Дипломи ІІІ ступеня здобули Рижук Валерія, учениця ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів у номінації «Витинанки» та  Черниш Софія, учениця Івановицької ЗОШ І-ІІІ ступенів у номінації «Паперопластика».

Наші діти творчі не тільки у декоративно-ужитковому мистецтві, а і у написанні творчих робіт. З 10-25 листопада в Ужгороді проходив творчий конкурс Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність». Роботу на конкурс надіслав Мороз Назар, учень ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів у номінації «Суперкнига», де здобув Диплом ІІІ ступеня. Педагогічним керівником та наставником учня є Кавун Наталія Ясонівна, вчитель ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Щиро дякую за співпрацю, головне займатись справою, яка до душі і отримувати від цього насолоду. Подальших творчих успіхів.

Фото без описуФото без описуОксана Василенко, директор КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості»

Пулинської селищної ради