Запалімо пам’яті свічу!

Скорботи полум'я священне
Та крізь століття пронесіть
Сльозу невинно убієнних!

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодомору.
Найбільших втрат зазнала Україна саме у ХХ столітті. Жахливим злочином проти народу став штучний голод 1932-1933 років, який за механізмом творення і страхітливими наслідками слід занести до книги трагічних дат в історії людства. Він живе у пам'яті очевидців, жагучим болем відгукується у їхніх серцях. Це наша історія, і ми повинні знати і пам'ятати її.

До цієї дати бібліотека Пулинської селищної ради пропонує  ознайомитися з книгами, які представлені на книжковій виставці "Голодомор: спогади очевидців". Виставка-пам'ять допоможе краще пізнати ті трагічні події в житті народу.

Давайте пом'янемо великомучеників нашої тяжкої історії - мільйони українських селян, жертв небаченого в історії людської цивілізації голодомору, запалимо свічки і вшануємо їх хвилиною мовчання.
Хай для всіх ця хвилина скорботи стане актом поминання і перестороги. Хай подібне не повториться ніколи!