До Дня Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2020 09:13

Майдан живе, і буде жити,

Народ, що волі прагне, не здолать,

Бо правду, як Дніпро не зупинити,

Бо ми - і спів, і гнів, і мир, і рать.

О.Мороз

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день - символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу.

Значення тих подій неможливо переоцінити, адже протягом листопада 2013- лютого 2014 років відбулося найважливіше для української нації - пробудження свідомості суспільства.

Революція Гідності сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму і показала важливість національної ідеї. Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір на Майдані і продовжує платити у війні на Донбасі.

На сторінках багатьох сучасних книг закарбовано надзвичайно важливий період України.

Цій знаковій події присвячена виставка-вшанування "Україна - це територія гідності і свободи", яка організована в бібліотеці Пулинської селищної ради. Користувачі можуть ознайомитися з друкованими виданнями, представленими на даній експозиції.