Вітання селищного голови Олександра Гаврилюка

Дата: 13.11.2020 14:40

Шановні трудівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», невсипущій працездатності, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Ваша працелюбність сприяє збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Нехай і надалі пулинська земля щедро колоситься збіжжям, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину - трудівника.

Велика подяка Вам за працю, терпіння і витримку. А нива нехай щедро колоситься, здоров’я міцніє та трудові успіхи примножуються.

Миру, благополуччя, щастя, злагоди.

Зі святом!

З повагою Олександр Гаврилюк, Пулинський селищний голова