Завершили підготовку стадіону до зими

Дата: 12.11.2020 14:50

Нині можна з впевненістю сказати, що завершено підготовку до зими стадіону Пулинської селищної ради. На його території порядок і чистота.

Тут гарно потрудився робітник з благоустрою стадіону Іван Денисюк. Ось, що зроблено:

- приведено у належний стан футбольне поле (покошено траву, чітко виділено належні лінії);

- прибрано місце для сміття;

- побілено приміщення туалету;

- пофарбовано арку при вході на стадіон, лави для глядачів, спортивні гімнастичні снаряди та смуги перешкод, опори і конструкції баскетбольних щитів тощо.

Одним словом Іваном Денисюком та працівниками дитячо-юнацької спортивної школи стадіон приведено в належний стан.

Лікарі говорять, що для здоров’я людини головне – не тільки займатися фізичною культурою і спортом, а і спостерігати за змаганнями різного виду, вболівати за свої команди, підтримувати їх. І це також сприяє виділенню гормонів і адреналіну в організмі, покращенню обміну речовин.

Тож для любителів спорту (на наступний рік) створено сприятливі умови.