Введення обмежувальних заходів щодо поширення коронавірусної інфекції

Дата: 09.11.2020 15:51

9 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради. На ньому йшлося про введення обмежувальних заходів щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Пулинської об’єднаної територіальної громади з «червоним» рівнем небезпеки.

Обговоривши питання порядку денного, вирішили:

1. Впровадити обмежувальні протиепідемічні заходи відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановленого рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на відповідній території, забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки (враховуючи протиепідемічні обмеження, передбачені для «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки) заборонивши:
1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури;

2) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

3) роботу кооперативного ринку;

4) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;

5) відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстенно (кризово).

2. Відділу освіти селищної ради (Опанащук Н.В.), відділу гуманітарному селищної ради (Андрійчук Г.С.):

2.1. забезпечити освітньо-виховний процес в закладах освіти (позашкільної освіти) з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів і вихованців та працівників;

2.2. у разі виявлення хворих в навчальних закладах  забезпечити переведення закладів освіти на змішану форму роботи.

3. Рекомендувати Пулинському відділенню поліції Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (Лисюк В.С.), управлінню Держпродспоживслужби в Житомирській області (Лігута О.М.) посилити перевірки роботи ринку, магазинів, тимчасових споруд для здійсненням підприємницької діяльності щодо дотримання карантинних заходів, у разі виявлення порушень надавати пропозиції щодо зупинки діяльності цих об’єктів, а також забезпечити контроль з дотримання карантинних заходів на території селищної ради.

Засідання вела секретар ради Олена Гузюк.