Сезонні роботи з благоустрою

Дата: 04.11.2020 16:17

Обличчям громади є вулиці, будинки, парк, дороги. Тож роботи по їх благоустрою тривають чи не круглорічно. До прикладу, у листопаді прибирається опале листя, готуються квітники до зими.

Інспектор з благоустрою території Пулинської селищної ради Валентина Кардаш розповідає, що крім цього, 2 листопада вона разом зі своїми помічниками (працівник КБП «Пулинський водоканал» Анатолій Осіпчук та особи виконавчої служби) прибирали від сміття територію навколо авто зупинки (траса Київ-Чоп). Лише пластикових пляшок назбирали шість мішків. І такі роботи проводяться періодично. Культура поводження зі сміттям у нас іще на низькому рівні. Хотілося б, щоб люди були свідомішими. Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.