Шановні працівники соціальної сфери Пулинської громади!

Дата: 01.11.2020 11:04

Щиро вітаю Вас із професійним святом людей, що обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу громадянам похилого віку та людям з особливими потребами, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим, безробітним і ветеранам війни.

Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щирих посмішок, вдалих ідей, блискучих результатів праці та справжнього щастя у житті.

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк.