Із засідання виконавчого комітету

Дата: 29.10.2020 14:27

29 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради. На ньому розглянуто такі питання:

- про стан виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців поточного року;

- охоплення дітей віком від 0 до 6 років дошкільною освітою на території Пулинської ОТГ;

- внесення змін в рішення виконавчого комітету від 31.08.2020 р. №134;

- про переведення на дистанційну форму роботи закладів освіти;

- розгляд заяв та звернень громадян.

Заслухавши і обговоривши інформацію доповідачів, прийнято відповідні рішення. Зокрема у зв’язку з необхідністю введення заходів безпеки та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, на виконання ст. 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»… вирішено:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 31.08.2020 р. №134 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету «Про вжиття заходів  щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Пулинської ОТГ», виклавши пункт 1 в наступній редакції:

- запровадити карантин до 31 грудня 2020 року на території Пулинської селищної об’єднаної територіальної громади.

Відділу освіти селищної ради (Н.В.Опанащук): перевести на дистанційну форму роботи Чернявську філію ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст., Сколобівську ЗОШ І-ІІ ст., Кошелівську ЗОШ І-ІІІ ст. з виконанням працівниками посадових обов’язків відповідно до посадових інструкцій та Статуту закладів з 02.11. по 08.11. 2020 року.

Засідання вела секретар ради Олена Гузюк.