Про проведення тренінгу «Молодіжний працівник»

Дата: 16.10.2020 11:54

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політику та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні продовжує реалізовувати навчальну програму «Молодіжний працівник», 21, 22 та 23 жовтня 2020 року проведення зазначеного тренінгу заплановано в Житомирській області.

Його організатор – Департамент культури, молоді та спорту ОДА. До участі в тренінгу запрошуються:

- лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;

- державні службовці, відповідальні за реалізації молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;

- працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форм власності.

Контактні особи: Людмила Гуменна – заступник начальника управління - начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління національно-патріотичного виховання молоді та спорту – 067 594 23 65.

Детальна інформація про програму на сайті: youth-worker.org.ua.