Шановні захисники України, жителі громади!

Дата: 13.10.2020 09:42

Прийміть щирі й сердечні вітання з сузір’ям свят, які ми відзначаємо 14 жовтня – Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Фото без описуМужність наших захисників, героїзм, самовідданість – неоціненні. Ваші подвиги, вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність, завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною державою.

Свято захисників України символізує любов і шану людей до оборонців рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності нашої держави.

Низький уклін і щирі побажання здоров’я, добробуту і довголіття ветеранам війн, учасникам сьогоднішніх військових подій! Вічна слава подвигу полеглих героїв Небесної сотні та АТО!

Нехай свято Покрови Пресвятої Богородиці й надалі духовно об’єднує нас, живить дух воїнів-захисників, додає нам сил у нелегких випробуваннях!

Мирного неба нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк.