Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 12.10.2020 10:15

9 жовтня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Пулинської селищної ради під головуванням заступника голови комісії, секретаря ради Олени Гузюк.

Члени комісії розглянули 8 питань, з них – 5 заяв громадян, щодо надання погодження перебування дітей у спеціальних школах у вихідні та святкові дні; два питання щодо надання органом опіки та піклування висновку про можливість належного виконання громадянами батьківських обов’язків; також розглядалися питання щодо ситуацій, які виникли в сім'ях і стосуються участі батьків у вихованні дітей; питання щодо доцільності затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

У ході засідання заслухано запрошених учасників, членами комісії були надані відповідні рекомендації в межах їх компетенції. Комісією прийняті відповідні рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.