Юлянівський Будинок культури отримав нове життя

Дата: 09.10.2020 09:12

Справжню «толоку» організували працівники Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради на чолі з директором Віктором Саюком навколо приміщення Будинку культури в с. Юлянівка.

Методисти, бібліотекар, музейний працівник, керівники закладів культури зі Старої Олександрівки та Ялинівки, техперсонал Центру завзято попрацювали (і не один день), в результаті чого:

- підштукатурено та побілено фасадну частину Будинку культури;

- відремонтовано сходи;

- пофарбовано вікна і двері.

А також здійснено благоустрій прилеглої території: вирубано кущі та видалено сухі дерева.

Приміщення зовні змінилось, оновленим виглядом привертає увагу односельців. Хочеться вірити, що з часом Юлянівський Будинок культури отримає нове життя і в культурно-мистецькому плані: у вікнах засяють вогники дискотеки, зі сцени звучатиме українська пісня, а жителі села із задоволенням йтимуть до закладу, відчуваючи, що Юлянівка живе повноцінним життям.

Віктор Саюк висловлює вдячність депутату селищної ради Юрію Карповичу, який посприяв виконаній роботі.