Із засідання сесії селищної ради

Дата: 08.10.2020 16:34

8 жовтня в приміщенні Центру культури і дозвілля відбулося засідання 31 сесії 7-го скликання Пулинської селищної ради. На розгляд було внесене наступні питання:

1. Про перейменування  вулиці;

2.Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність селищної ради юридичної особи КНП "ЦПМСД" Пулинської районної ради;

3.Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність селищної ради юридичної особи КНП "ЦРЛ" Пулинської районної ради;

4. Про затвердження розпоряджень селищного голови;

5. Про внесення змін до селищного бюджету Пулинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Розглянувши зазначені питання, депутатами ухвалено відповідні рішення. Зокрема стосовно медичних закладів прийнято такі рішення: надати згоду на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність селищної ради юридичної особи комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пулинської районної ради та комунальне некомерційне підприємство «Центральна районна лікарня» Пулинської районної ради (в т.ч. нерухоме майно, автотранспорт, основні засоби, інші матеріальні цінності).

Депутатами також розглянуто низку земельних питань.

Селищний голова Олександр Гаврилюк подякував депутатському корпусу за плідну працю. Адже це було останнє засідання сесії нинішньої каденції.