Служіть на честь і славу Україні

Дата: 07.10.2020 11:06

У Центрі культури і дозвілля Пулинської селищної ради урочисто провели  призовників осіннього призову 2020 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби, а у батьківвикликає почуття гордості, радості і хвилювання водночас за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Україна довіряє їм найдорожчеберегти мир і спокій рідної землі.

З вітальним словом до призовників звернувся Пулинський районний комісар Валерій Сидорчук.

Привітати юнаків завітали керівники обєднаних територіальних громад, районної ради, райдержадміністрації. Вони щиро бажали хлопцям міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому. А у залі їх підтримували батьки, родичі, друзі.

Про службу в Збройних Силах, як школу мужності, хоробрості і стійкості, які залишаться на все життя, зазначив у вітанні заступник Пулинського селищного голови Олександр Макеєнко.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників України та загиблих у авіакатастрофі під Чугуєвом.

Музичний сувенір на завершення зустрічі подарували присутнім аматори народного чоловічого ансамблю «Промінь».