СВІТ ДИТИНСТВА

Дата: 02.10.2020 11:28

З 30 вересня  по 30 жовтня 2020 року в приміщенні  Пулинського художнього музею  «Пулинські барви»  ( 2 поверх  Пулинського центру культури та дозвілля) експонується  виставка  творчого доробку вихованців художнього відділу Пулинської школи мистецтв під назвою «Світ дитинства», приуроченої до дня вчителя.

На виставці представлено навчальні та творчі роботи вихованців 2-4 класів школи мистецтв, створені на протязі 2020 року. До вашої уваги твори живопису, графіки, виконані на папері  та написані в різноманітних манерах письма та техніках декоративно-прикладного мистецтва.

Будемо раді бачити Вас на виставці  та отримати насолоду від спілкування з творами майбутніх митців нашого краю.

Виставка організована, завдяки творчій та плідній праці викладача художнього відділу Пулинської школи мистецтв – Фесенка Леоніда Віталійовича.