1 жовтня – Міжнародний День музики

Дата: 30.09.2020 09:29

Музикачудотворний засіб залучення людей до добра, духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

Вітаю зі святом викладачів школи мистецтв! Ви несете у світ прекрасне, навчаєте відчувати красу музики своїх юних вихованцівучнів, які тільки починають усвідомлювати наскільки глибокий та багатогранний її світ.

Щирі вітання талановитим учням школи мистецтв, які своїми здобутками, перемогами радують не лише своїх батьків та викладачів, а роблять посильний внесок у створення яскравого іміджу громади.

Бажаю всім вам творчих успіхів та омріяних досягнень. Хай повниться ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї, радості на многії літа.

Нехай на струнах вашої душі звучать лише мажорні мелодії, а натхнення буде вашим супутником всюди, чим би ви не займалися. Нехай музика завжди допомагає радіти життю, думати про прекрасне, любити, цінувати і насолоджуватися.

Віри вам, Надії і Любові, впевненості в собі, світла в душі та радості в серці!

З повагою, селищний голова

Олександр Гаврилюк