Перші місцеві вибори 25 жовтня 2020 року Пулинська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області ПОСТАНОВА № 17

Дата: 28.09.2020 11:53

ПОСТАНОВА № 17

27 вересня  2020 року                                                  смт Пулини

Про скасування реєстрації кандидатів в депутати Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Розглянувши заяви кандидатів в депутати Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області Коберник Тетяни Петрівни і Максименко Людмили Іванівни, котрі висуваються від Житомирської обласної організації політичної партії «Сила і Честь», відповідно статті 231 Виборчого кодексу України, частини першої пункту першого статті 47 Закону України «Про місцеві вибори»

Пулинська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати рішення про реєстрацію кандидатів в депутати Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області Коберник Тетяни Петрівни і Максименко Людмили Іванівни – постанова №14 Пулинської селищної територіальної виборчої комісії від 25.09.2020
  2. Виключити кандидатів у депутати Коберник Тетяну  Петрівну і Максименко Людмилу  Іванівну із єдиного виборчого списку Житомирської обласної організації  політичної партії «Сила і Честь» та територіальних виборчих списків, при цьому черговість (порядковий номер у списках) інших кандидатів не змінюється.
  3. Надіслати копію постанови Центральній виборчій комісії відповідно частин першої-п’ятої, восьмої статті 41 Закону України «Про місцеві вибори».
  4. Видати Коберник Тетяні Петрівні і Максименко Людмилі Іванівні

копію рішення про скасування реєстрації кандидатів в депутати Пулинської селищної ради.

Голова комісії                                                                  Г.  Правдицька

Секретар комісії                                                          К. Андрушко