Пулинську ЗОШ І-ІІІ ст. та КЗПО «ЦДЮТ» переведено на дистанційну форму роботи

Дата: 25.09.2020 16:14

24 вересня проведено засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради. На ньому розглянуто питання про призупинення роботи ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст., КЗПО «ЦДЮТ Пулинської селищної ради» та переведення цих закладів на дистанційну форму роботи.

Розглянувши протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації №20 від 24.09.2020 року, на виконання ст.30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами, від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 зі змінами та від 26.08.2020 року №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи епідемічну ситуацію на території громади та випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, виконавчий комітет  селищної ради В И Р І Ш И В:

1. Відділу освіти селищної ради (Опанащук Н.В.) призупинити з 25.09.2020 р. до 01.10.2020 р. освітній процес в ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ст. і позашкільну діяльність КЗПО «ЦДЮТ Пулинської селищної ради» та забезпечити дистанційне навчання в даних закладах.