Про Програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім»

Дата: 24.09.2020 09:42

Фонд енергоефективності – державна установа, створена з метою стимулювання та підтримки ініціатив щодо  впровадження заходів із енергоефективності у житловому секторі. Фото без опису

Фонд розробив і впровадив Програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», яка визначає умови та порядок надання Фондом грантів ОСББ для часткового відшкодування витрат, пов’язаних із здійсненням заходів з енергоефективності. Фінансується Програма з Державного бюджету України, а також за кошти Міжнародних донорів Європейського Союзу (ЄС) та Федеративної Республіки Німеччини.

Програма затверджена Наглядовою радою Фонду 16 серпня 2019 року та діятиме до 2023 року. Завдяки участі у Програмі «Енергодім» ОСББ отримають відшкодування витрат на енергомодернізацію свого будинку, компенсацію понесених витрат до 60-70% на роботи.

Подати заявку на участь в Програмі «Енергодім» можуть ОСББ, які провели енергоаудит будинку та отримали енергетичний сертифікат.

Для отримання детальнішої інформації дивитися посилання https://eefund.org.ua/ programa-energodim.