17 вересня – День рятівника

Дата: 17.09.2020 15:56

З професійним святом працівників районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій України привітав Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк.

Рятівники – люди мужньої професії, які обрали своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – приходити на допомогу в хвилини біди.

За бездоганне виконання своїх службових обов’язків по рятуванню людей та ліквідації випадків надзвичайних ситуацій Почесними грамотами селищної ради нагороджені:

- молодший лейтенант служби цивільного захисту – заступник начальника 27 державної пожежно-рятувальної частини Андрій Сарафінчан;

- старший лейтенант служби цивільного захисту – начальник караулу 27 державної пожежно-рятувальної частини Сергій Ярко;

- молодший сержант служби цивільного захисту пожежно-рятувальної частини Павло Корнійчук.