Зробимо нашу громаду чистою разом!

Дата: 17.09.2020 12:57

«Let’s do it, Ukraine!» — український екологічний рух, частина всесвітнього руху «Let’s Do It! World» Організовує наймасовіше прибирання в Україні «Зробимо Україну чистою разом!» — щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених територій, зелених зон та місць громадського відпочинку.
Наша громада приєднується до проведення цієї Акції, яка буде проводитись 19 вересня 2020 року на всій її території.
Метою цієї акції є формування у населення культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для прибирання територій населених пунктів від сміття (вулиць, придорожніх смуг, територій, прилеглих до житлових будинків, адмінприміщень, об’єктів дорожньої інфраструктури, прилеглих до населених пунктів територій, парків, скверів), ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
У рамках акції на території громади 18 вересня відбудеться «суботник» з прибирання, тож закликаємо всіх приєднатись. Жителям приватного сектору прибрати сміття та покосити бур’яни біля своїх помешкань вздовж доріг і тротуарів.

З повагою селищний голова Олександр ГАВРИЛЮК