З нагоди Дня фізичної культури і спорту

Дата: 13.09.2020 18:32

У неділю, 13 вересня, з нагоди Дня фізичної культури і спорту спортсменів Пулинської громади вітав селищний голова Олександр Гаврилюк. Подяки та пам’ятні сувеніри було вручено не тільки спортсменам, які нині захищають честь нашої ОТГ, але і ветеранам спорту та вчителям фізичного виховання загальноосвітніх шкіл громади.

Крім цього, на базі ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст відбулися спортивні змагання з міні-футболу (ветерани) і волейболу, в яких взяли участь жінки та чоловіки. Турнір з міні-футболу між командами Пулинської та Мартинівської ОТГ закінчився з рахунком 5:4.

Серед жіночих команд з волейболу І місце виборола команда Пулинської ОТГ, ІІ – волейболістки з м. Житомира.

Серед чоловіків за кубок переможця боролися чотири команди: волейболісти з смт Пулини, Ялинівського старостинського округу, Мартинівської ОТГ та з м. Житомира. З цього виду спорту І місце посіла команда смт Пулини, ІІ – волейболісти з Житомира.

Команди-переможці нагороджені дипломами та кубками.