Вуличне освітлення у Буряківці

Дата: 14.02.2018 16:26

Вуличне освітлення у Буряківці

У селі Буряківка із середини січня освітлюються вулиці. Там встановлено чотири комплекти автономної системи освітлення (на основі фотоелектричних сонячних модулів), що діють у автономному режимі.

На згадані роботи використано близько 70 тис. грн. Це кошти з державної субвенції за сприяння народного депутата Володимира Литвина та власного співфінансування Пулинської селищної ради.

«Завдяки керівництву селищної ради у нашому селі проведено газ, тепер освітлюються вулиці, – говорить мешканка Буряківки, в минулому завідуюча фермою Зоя Сич. – Умови життя покращуються, село розвивається. Шкода, що раніше нам, трудівникам ферми, доводилося ходити темними вулицями, що створювало незручності. Зараз зрушення до кращого добре помітні».

На черзі селищної ради – вуличне освітлення села Веселе.Фото без опису