Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

На виставці художніх робіт

Напередодні дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка у приміщенні бібліотеки Пулинської селищної ради створено ексклюзивну виставку викладача художніх дисциплін художнього відділу школи мистецтв Олени Рачкован.

На виставці під назвою «Думи мої, думи мої, квіти мої діти» були представлені роботи на тематику творчості Великого Кобзаря колишніх та нинішніх учнів художнього відділу школи мистецтв. А саме: Іванни Кравченко, Дарини Кищак, Олександра Богатирчука, Богдани Ліхтанської, Крістіни Глотової, Анастасії Кучер, Віталіни Сафонової, Олександра Кравченка, Наталії Вакуленко, Бориса Гаврилюка. Виставку розпочато роботою Юлії Левицької (дипломанта Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням 2009 р. за І місце до вірша «Наймичка»).

Юні художники розповідали про свої картини, декламували вірші до них.

«Професійно, з душею в картинах виражено тематику важкого селянського життя», - коментує подію завідувачка бібліотекою Олена Грозовська.

«Шевченко не тільки переймався долею простих українських жінок, його хвилювала і доля чоловіків, котрим доводилося служити у війську 25 років», – зазначила у своєму виступі О.М. Рачкован.

До бібліотеки завітали учні 5-Б та десятих класів місцевої опорної загальноосвітньої школи разом зі своїми вчителями – М. А. Плосковітовим та І. М. Сірик.

Перед присутніми була розгорнута книжкова виставка творів Тараса Григоровича, з якою школярів ознайомила. О. А. Грозовська.

Виставка відбулася за участі селищного голови Олександра Гаврилюка та представників відділу гуманітарного селищної ради. О. С. Гаврилюк та Г. С. Андрійчук подякували О. М. Рачкован за працю та привітали зі святом. Побажали їй творчих успіхів.« повернутися до списку новин