Із чемпіонату ОТГ з волейболу

Дата: 14.03.2018 16:04

1О березня районною організацією ВФСТ «Колос» проведено відкритий чемпіонат Пулинської ОТГ з волейболу серед чоловіків та жінок.

У змаганнях взяли участь п’ять чоловічих команд – це «Пулини» та «Пулинські ветерани» (смт Пулини), «Сонечко» (с. Кошелівка),  "Ялинівка" (с. Ялинівка), "Вимпел" (с. Гута-Юстинівка) і три жіночі – «Пулиняночка» та «Оптиміст» (смт Пулини), «Сонечко» (с. Кошелівка).

Гравці чоловічих і жіночих команд показали всю свою майстерність і хорошу гру.

Призерами чемпіонату серед чоловіків стали: третю сходинку посіли волейболісти Кошелівки, на другому місці команда «Пулинські ветерани», на першому – волейболісти «Пулин».

Серед жінок місця розподілилися наступним чином: команда «Оптиміст» посіла третю сходинку, другими були жінки «Сонечка», а чемпіоном Пулинської ОТГ стала «Пулиняночка».

Призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів, чемпіони – дипломами та кубками.

Голова ВФСТ «Колос» Михайло Шакура дякує суддям, котрі допомогли провести змагання на хорошому рівні – Сергію Янчуку, Олексію Іщенку, Георгію Андрійчуку та всім учасникам чемпіонату за хорошу гру.